Yandex Metrica

Birçok kişinin başı dertte! Bu hastalığa dikkat: Uyurken binlerce dolar harcayabilirsiniz!

Birçok kişinin başı dertte! Bu hastalığa dikkat: Uyurken binlerce dolar harcayabilirsiniz!

Uykusunda binlerce dolar harcayan Kelly Knipes milyonda bir görülen hastalığa yakalandı. Parasomnia nedeniyle istemeden uykusunda binlerce dolar harcayarak her gece aynı kabusu yaşıyor. 

Dünya

30.05.2024, 17:54

2018 yılında hastalığının farkına varan genç kız uyku sırasında anormal davranışlarda bulunmaya başladı. Kelly Knipes durumdan rahatsız olarak hastaneye başvurdu. Çıkan sonuçlar üzerine genç kadına ‘Parasomnia’ teşhisi konuldu.

Biden ilk kez sağlık durumuyla ilgili konuştu! Adaylıktan çekilecek mi? Biden ilk kez sağlık durumuyla ilgili konuştu! Adaylıktan çekilecek mi? Haberi Görüntüle

HASTALIĞINI EVE GELEN KARGOLARLA ÖĞRENDİ 

Gece harcamaları yüzünden uyumaktan korktuğunu söyleyen genç kadın hastalığında şikayetçi. Yaşadığı uyku bozukluğu sebebiyle her uykuya geçişinde farketmeden 3 bin dolar ve üzeri alışveriş yapan genç kadın durumu eve gelen kargolarla uyku esnasında harca yaptığını öğrendi.

4 bin yıl önce inşa edildi! Bronz Çağı'ndan kalma dev gemi yeniden suya bırakıldı! 4 bin yıl önce inşa edildi! Bronz Çağı'ndan kalma dev... Haberi Görüntüle

İHTİYACI OLMAYAN ÜRÜNLERİ ALDI 

Parasomnia teşhisi konan kadın uyku sırasında basketbol sahası, oyun evi ve buzdolabı gibi birbirinden ilginç alışveriş yaparak kendisini sürekli borç batağına süreklediğini ve yaptığı harcamaları ödeyemediğini ifade etti. 

Türklerin kayıp şehri! Atalarımızın tarihine ışık tutacak keşif: Arkeologlar burayı neden bir dönüm noktası olarak görüyor? Türklerin kayıp şehri! Atalarımızın tarihine ışık tutacak keşif: Arkeologlar burayı... Haberi Görüntüle

PARASOMNİA NEDİR?

Nadir görülen hastalık çeşitlerinden biri olan Parasomnia uyku esnasında istem dışı yaptıkları hareketler ve davranışlardır. Parasomnia (gece terörü) rahatsızlığı kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.

 

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading