Yandex Metrica

Sitede Ara

Biden yine bildiğiniz gibi! Tuhaf hareketleri G7 zirvesine damga vurdu

İtalya’nın ev sahipliğinde dün başlayan G7 Liderler Zirvesi’nin ilk gün oturumları tamamlandı. Zirvenin ilk gününe ABD Başkanı Joe Biden'ın garip hareketleri damga vurdu. 

Dünya

14.06.2024, 10:33

ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, Kanada ve Japonya'dan oluşan sanayileşmiş 7 ülke ve Avrupa Birliği (AB) temsilcilerinin katılımıyla küresel ekonomik ve siyasi meseleleri ele almak üzere toplanan G7 Liderler Zirvesi, İtalya'nın güneydoğusundaki tatil beldesi Borgo Egnazia'da dün başladı.

Lliderler, ilk günkü çalışmalarının ardından stres atmak için zirvenin yapıldığı tesisin golf sahasında İtalyan ordusunun paraşütçü birliğinin atlayışlarını izledi.

İtalya Başbakanı Giorgia Meloni, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Almanya Başbakanı Olaf Scholz, İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, Japonya Başbakanı Fumio Kishida, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve ABD Başkanı Joe Biden, paraşütçüleri dikkatle izledi.

Netanyahu'dan katliam ortağına trip: O etkinliğe katılmayacak Netanyahu'dan katliam ortağına trip: O etkinliğe katılmayacak Haberi Görüntüle

LİDERLERDEN UZAKLAŞTI

Düşmeleri ve boşlukla tokalaşmalarıyla hafızalarda yer edinen 81 yaşındaki Joe Biden, garip hareketlerine bir yenisini daha ekledi. ABD Başkanı, paraşüt gösterisi esnasında yapılan fotoğraf çekiminde diğer G7 liderlerinin yanından yavaşça uzaklaştı. Biden, o anlarda uzun bir süre boşluğa bakıp durdu.

Hollanda Dışişleri Bakanlığından Hollanda-Türkiye maçı öncesi Türkçe mesaj! Türkiye'den cevap gecikmedi Hollanda Dışişleri Bakanlığından Hollanda-Türkiye maçı öncesi Türkçe mesaj! Türkiye'den cevap... Haberi Görüntüle

KOLUNDAN TUTUP GERİ GETİRDİ

Durumu fark eden İtalya Başbakanı Meloni, hemen Bıden'ı kolundan çekip grubun arasına götürdü. Meloni, Biden’ı kolundan tutup kameralara doğru yöneltti. İkisi arasındaki tek tuhaf karşılaşma bu değildi. Biden, oradan uzaklaşmadan önce Meloni'yi selamlarken kameralara yakalandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

1

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading