Yandex Metrica

Biden onay verdi! ABD'den savaş ilanı gibi karar! Rusya nükleer silah kullanmakla tehdit etmişti!

Biden onay verdi! ABD'den savaş ilanı gibi karar! Rusya nükleer silah kullanmakla tehdit etmişti!

ABD Başkanı Joe Biden, nükleer bir savaşın kapılarını resmen araladı. Biden, Ukrayna'nın sadece Harkov bölgesini savunmak için Rusya topraklarındaki hedeflere karşı ABD tarafından tedarik edilen silahları kullanmasına izin verdiği öne sürüldü.   

Dünya

31.05.2024, 00:56

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş devam ederken ABD'den savaşı bölgeye yayacak bir karar geldi. 

ABD Başkanı Joe Biden'ın Ukrayna'ya sağlanan Batı silahlarının Rusya topraklarındaki hedeflere karşı kullanılmasına onay verdiği belirtildi. 

Ağızlarını bantla bağlamıştı! Cebinden çıkanlar polisi şoke etti! Ağızlarını bantla bağlamıştı! Cebinden çıkanlar polisi şoke etti! Haberi Görüntüle

BİDEN, SİLAHLARINI RUSYA'YA KARŞI KULLANABİLECEĞİ TALİMATI VERDİ

Biden'ın Ukrayna'ya söz konu izni verdiğine dair ABD'li üst düzey bir yetkiliden açıklama geldi. Yetkili, Biden’ın Ukrayna'nın sadece Harkov bölgesini savunmak için bu izni verdiğini belirterek, "Başkan kısa süre önce ekibine, Ukrayna'nın kendilerine saldıran ya da saldırmaya hazırlanan Rus güçlerine karşılık verebilmesi için ABD tarafından tedarik edilen silahları Harkov bölgesinde karşı ateş amacıyla kullanabileceği talimatını verdi" dedi.

Hamas’tan ateşkes için yeni adım: İlk aşamada 6 hafta detayına dikkat Hamas’tan ateşkes için yeni adım: İlk aşamada 6 hafta detayına... Haberi Görüntüle

RUSYA NÜKLEER SİLAHLA TEHDİT ETMİŞTİ

Rusya, ABD ve Avrupa ülkeleri tarafından sağlanan sillahların Rusya'daki hedeflere karşı kullanılması durumunda nükleer dahil her türlü seçeneklerin değerlendirileceğini duyurmuştu. 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading