Yandex Metrica

Sitede Ara

Avrupa şampiyonasına damga vuran görüntüler: Alman polisine balta ile saldırdılar

Avrupa şampiyonasına damga vuran görüntüler: Alman polisine balta ile saldırdılar

Almanya'da düzenlenen EURO 2024'te Polonya-Hollanda maçı öncesi silah sesleri yükseldi. Alman polisi, elindeki balta ve yangın tüpü ile tehditler savuran bir kişiyi silahla vurarak yaraladı.

Dünya

16.06.2024, 18:30

EURO 2024'te Polonya ile Hollanda'yı karşı karşıya getiren maç öncesi Hamburg sokakları karıştı. Alman polisi, elindeki balta ve yangın tüpü ile tehditler savuran bir kişiyi silahla vurarak yaraladı.

Robotlar peş peşe intihar etti! Yapay zeka depresyonda: Sibernetik organizmalar bunu neden yapıyor? Robotlar peş peşe intihar etti! Yapay zeka depresyonda: Sibernetik organizmalar... Haberi Görüntüle

POLİS SALDIRGANI BACAĞINDAN VURDU

Elinde balta ve yangın tüpü olan bir kişi, taraftarların geçiş yaptığı bölgede polise tehditler savurmaya başladı. Bunun üzerine harekete geçen Alman polisi, önce biber gazı kullanırken daha sonra havaya ateş açtı.

Polis bu yöntemlerle etkisiz hale getiremediği saldırganı bacağından vurdu. Saldırganın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı açıklandı.Bir polis sözcüsü saldırganın taraftar olduğuna dair ilk aşamada herhangi bir bulgu olmadığını belirtti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

1

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading