banner2

Ateşkes ilan edildi! Ermenistan karıştı: Vekil kameralar önünde yumruk yedi!

Azerbaycan'ın Karabağ'da başlattığı ve zaferle sonuçlanan antiterör operasyonunun ardından Ermenistan'da ortalık karıştı. Hükümet binası önünde toplanıp Başbakan Nikol Paşinyan'ın istifasını isteyenler ve polis arasında kavga çıktı. İki milletvekili, asker aileleriyle tartışırken, bir vekil kameralar önünde yumruklandı.

Dünya 21.09.2023, 13:41 21.09.2023, 18:32
Abone ol

Azerbaycan, Karabağ için başlattığı operasyonda  bir kez daha Ermenistan unsurlarına karşı zafer kazandı. Yasa dışı Ermeni silahlı güçleri, 24 saatte Karabağ'dan çıkmasını sağlayan Azerbaycan, Ermenistan'ı karıştırdı. Başbakan Nikol Paşinyan karşıtları ve barış istemeyenler hükümet binası önünde toplandı. Paşinyan'ın istifasını isteyen grup ile polis arasında olay çıktı.

ERİVAN'DA PROTESTOLAR DEVAM EDİYOR 

Azerbaycan'ın Yevlah şehrinde Ermeni temsilcilerle barış görüşmeleri sürerken Ermenistan'ın başkenti Erivan'da protestolar sürüyor. Siyasetçiler, protestolar nedeniyle Yerablur askeri anıtına polis koruması eşliğinde girmeye çalıştı. Bu esnada 2020'deki Karabağ savaşında ölen askerlerin aileleri, siyasetçilerin girişini engellemek istedi.

VEKİLE YUMRUK ATILDI 

Paşinyan'ın partisi Sivil Sözleşme milletvekilleri Hovik Aghazaryan ve Hakob Aslanyan ile asker aileleri arasındaki tartışma hızla kavgaya dönüştü, siyasetçilerden birine kameralar önünde yumruk atıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!