banner2

Aşklarıyla dünyanın konuştuğu çift olmuşlardı! Kötü haberi böyle duyurdular

Bosna Hersek'te 15 yıl önce dünyaevine giren ve aşklarıyla herkese örnek olan Mahira-Esed çiftinden üzen haber geldi. Uzun süredir MS hastalığı ile mücadele eden Esed Ahmis hayatını kaybetti.

Dünya 25.03.2022, 15:27 25.03.2022, 16:57
Abone ol
Aşklarıyla dünyanın konuştuğu çift olmuşlardı! Kötü haberi böyle duyurdular

Bosna'nın başkenti Saraybosna'da yaşayan ve aşk hikayeleriyle dünyaya örnek olan Mahira ve Esed çiftinden üzücü haber geldi. Evlendikten kısa süre sonra MS hastası olduğu ortaya çıkan Esed Ahmis hayatını kaybetti. 14 yıl önce MS hastalığına yakalanan ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan Esed Ahmis'in vefatı eşi Mahira tarafından doğrulandı.

Mahira, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ve sen ey dingin nefs, Rabbine razı olarak dön, O da senden razı oldu, öyleyse kullarımın arasına gir ve cennetime gir!" ifadelerini kullandı. Birçok kişi sosyal medyada Esed'e veda paylaşımı yaptı.

EŞİNİ BİR AN BİLE YALNIZ BIRAKMADI

Koşulsuz sevgi, saygı ve desteğin gerçek bir örneği olarak gösterilen çift, 15 yıl önce bir camideki mevlit programında tanıştı. Esed, caminin imamlığını yapıyordu. Esed ve Mahira, kısa süre sonra dünyaevine girdi. Evlendikten bir yıl sonra da Esed'in hastalığa yakalandığı ortaya çıktı. Esed, bir yıl sonra yürüyemez ve konuşamaz hale geldi. 

İki çocuk annesi olan Mahira, eşini bir an bile yalnız bırakmadı. Sosyal medyada "Mahira&Esed" ismiyle profil açan Mahira Ahmis, eşiyle birçok paylaşımda bulunuyordu. Esed ve Mahira çifti, son olarak Ocay ayında Umre ziyareti yapmış, o anlara dair fotoğrafları Instagram hesabında paylaşmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!