banner2

Amerikalı çocuklardan Biden’a tepki: Sen yalancısın ateşkes istiyoruz

Beyaz Saray önünde Gazze’de çocukların Amerikan silahlarıyla katledilmesini protesto etmek için toplanan çocuklar ABD Başkanı Biden'a seslendi. Amerikalı çocuklar, ''Çocuklar için buradayız, çocuklar ölmesin. Sen bir yalancısın. Ateşkes talep ediyoruz'' dedi.

Dünya 20.11.2023, 14:49 20.11.2023, 18:49
Abone ol

Eşi benzeri görülmemiş sivil katliama imza atan İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları 45 gündür devam ediyor. Okul, hastane, cami, mülteci kampı, kilise ve yerleşim yerlerini hedef alan işgalci ordusu şimdiye kadar 13 binden fazla masum Filistinliyi hayattan kopardı binlerce insan da yaralandı.

Savaşın başladığı günden bu yana ABD başta olmak üzere birçok batılı ülkeyi arkasına alan ateşkes çağrılarına kulağını tıkayan İsrail, dünyanın gözü önünde soykırım yapıyor. 

İsrail'e koşulsuz destek veren ve Gazze'deki katliamın en büyük ortağı olan ABD Başkanı Joe Biden'a dünyanın dört bir yanından tepkiler gelmeye devam ederken en anlamlı prostestoyu kendi ülkesinden gördü.

BEYAZ SARAY ÖNÜNDE TOPLANDILAR

Beyaz Saray önünde Gazze’de çocukların Amerikan silahlarıyla katledilmesini protesto etmek için toplanan çocuklar ABD Başkanı Biden'a büyük tepki gösterdi.

''SEN BİR YALANCISIN ATEŞKES TALEP EDİYORUZ''

Beyaz Saray’ın önünde toplanıp her gün ölen Filistinli küçük kardeşleri için Biden’a seslenen Amerikalı çocuklar, ''Çocuklar için buradayız, çocuklar ölmesin. Sen bir yalancısın. Ateşkes talep ediyoruz” diyerek büyük alkış topladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!