banner2

Almanya'da 'zoofili' grup onur yürüyüşü düzenledi! Bu da yeni sapkınlık

Almanya'da LGBT sapkınlığının ardından Zoofili sapkınlığı çıktı. Bir grup sapkın hayvanlarla ilişki yaşamanın normal bir şey olduğunu savunmak için eylem düzenledi.

Dünya 17.08.2022, 17:42 17.08.2022, 18:29
Abone ol

Avrupa genelinde LGBT sapkınlığı dünya geneline entegre edilmeye çalışılırken, şimdi de 'zoofili' sapkınlığı ortaya çıktı. Almanya'da zoofili para cezalarıyla engellenmeye çalışılırken, bir grup sapkın bu ilişkiyi normalleştirmek adına eylem düzenledi.

SAPIK ZOOFİLİLER EYLEM DÜZENLEDİ 

Berlin'deki Potsdamer Platz'da hayvanlarla cinselliği yasaklayan yeni yasayı protesto etmek için diğer zoofililer eylem düzenledi. 

Michael Kiok isimli sapık, hayvanlarla ilişkiyi yasaklayan yasanın adil olmadığını iddia ederek, evcil hayvanıyla ilişkiye girmesinin gayet normal olduğunu iddia etti. 

HAYVANLARA ZARAR VERMİYORLARMIŞ

Evcil hayvanına tecavüzü meşru sayan sapık Kiok, kendilerini hayvan hakları savunucuları yüzünden suçlu hissettiklerini söyleyerek, hayvanlara zarar vermediklerini iddia etti. 

25 BİN EURO PARA CEZASI VAR 

2012 yılında Almanya'da meclis hayvanlara tecavüz etmenin cezasının 25 bin euro olarak belirlemişti. 

TECAVÜZ SONUCU ÖLEN HAYVANLARA DAİR YAYINLANAN İSTATİSTİKLERE İNANMIYORLAR

Başka bir hayvan tecavüzcüsü sapık olan Oliver Bordinski, tecavüz sonucu ölen hayvanlara dair yayınlanan istatistiklerin doğru olmadığını iddia ederek bunların birer propaganda olduğunu söyledi. 

YASAYI MAHKEMEYE TAŞIYACAKLAR 

Hayvan tecavüzcüsü sapık Zoofili grubu söz konusu yasayı mahkemeye taşıyarak bu yönelimleri hakkında yapacak bir şey olmadığını ve toplumsal önyargıyı kırmak istediklerini iddia etti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!