banner2

Afrikalı taksi şoföründen Londra'da Erdoğan'a övgü dolu sözler: Samimi ve çok iyi biri onu çok seviyorum

Londra'da Afrikalı bir taksicinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili sözleri sosyal medyada gündem oldu. Taksi şoförü Erdoğan için, 'Onu çok seviyorum çünkü o çok iyi bir adam'' dedi.

Dünya 01.12.2022, 18:17 01.12.2022, 19:06
Abone ol

Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğünde son zamanlarda diplomatik başarıları tüm dünya tarafından takdirle karşılanırken Erdoğan örnek bir lider olarak gösteriliyor.

LONDRA'DA ERDOĞAN'A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Londra'da Afrikalı bir taksi şoförünün sözleri sosyal medyada gündem oldu. Türk yolcuyla sohbet eden taksi şoförünün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili sözleri dikkat çekti.

'ONU ÇOK SEVİYORUM ÇÜNKÜ O ÇOK İYİ BİR ADAM'

"Cumhurbaşkanınızı seviyorum." diyen Afrikalı taksi şoförü, "Tayyip Erdoğan, onu seviyorum, çünkü o iyi bir adam, Afrika’ya yardım ediyor." ifadelerini kullandı.

'AÇIK SAMİMİ BİRİSİ, KENDİ ÇIKARLARINI SAĞLAMAK İSTEMİYOR'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sevgisini tekraralayan şoför, "Somali’ye barış getirdi. Şimdi de Kongo’ya altyapı kurması için yardım ediyor. Açık, samimi birisi, İngilizler gibi değil, neydi adı Boris Johnson gibi ve Amerikalı adam gibi değil. Kendi çıkarlarını sağlamak istiyorlar ama başkasına yardım etmiyorlar. Erdoğan, Afrika’ya yardım ediyor, onu seviyorum." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!