Yandex Metrica

Sitede Ara

ABD'nin insani yardım taşıyacak dediği liman, Siyonist İsrail askerlerini taşıdı!

ABD'nin insani yardım taşıyacak dediği liman, Siyonist İsrail askerlerini taşıdı!

İşgalci ordu tarafından Nusayrat mülteci kampına düzenlenen saldırıda can kaybı sayısı 274'e yükseldi. Düzenlenen saldırıda ise ABD'nin Gazze'de kurduğu geçici limanın kullanıldığı iddia ediliyor.

Dünya

09.06.2024, 16:20

Dün Nusayrat Mülteci Kampı'na düzenlenen saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısı 274'e yükseldi. Savaş uçakları ve topçu atışlarıyla düzenlenen saldırı sonrasında Tıbbi malzeme ve yakıt sıkıntısı yaşandığı belirtildi.

Gazze'deki Filistin Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Siyonist İsrail'in Nusayrat Mülteci Kampı'na düzenlediği saldırılarda ölü sayısının 274'e çıktığı, 400'den fazla kişinin de yaralandığı belirtildi.

İddialara göre işgalci ordu, ABD'nin Gazze'de kurduğu geçici limanı kullanarak mülteci kampına saldırı düzenledi.

 

30.000 feette yumruk yumruğa kavga: Kaos iki saat sürdü: Yolcu koltuğu kavgası karakolda bitti 30.000 feette yumruk yumruğa kavga: Kaos iki saat sürdü: Yolcu... Haberi Görüntüle

YARDIM LİMANINI KULLANMIŞLAR!

Dün işgalci İsrail ordusunun Nusayrat mülteci kampına düzenlediği saldırıda, İsrail askerleri ABD'nin Gazze'de kurduğu geçici limanı kullandı.

İsrail askerleri, limandan çıkan araçların kasalarına gizlenerek kampa girdi ve çok sayıda çocuk ve kadının bulunduğu masum sivili katletti.

Türkiye-Yunanistan sınırında gerginlik! Bir Yunan asker vuruldu Türkiye-Yunanistan sınırında gerginlik! Bir Yunan asker vuruldu Haberi Görüntüle

SALDIRI SONRASINDA AKSA ŞEHİTLERİ HASTANESİ DOLDU 

İsrail ordusunun, Gazze Şeridi'nin ortasındaki Nusayrat Mülteci Kampı'ndaki masum Filistinlilere yönelik yaptığı saldırılardan sonra Aksa Şehitleri Hastanesi kapasitesi doldu taştı. 

Yaralıların Nusayrat'taki El-Avde ve Deyr el-Belah'taki Aksa Şehitleri hastanelerine getirildiği ancak hastanelerin yaralıları karşılamada yeterli olmadığı, ciddi şekilde ilaç, tıbbi malzeme ve yakıt sıkıntısı yaşandığı belirtildi.

Habere Tepki Ver

0

2

0

0

3

0

0

1

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading