Yandex Metrica

Sitede Ara

ABD'li senatörden 'Putin'e suikast' imalı paylaşım: Putin’i indirecek bir Brütüs yok mu

ABD'li senatörden 'Putin'e suikast' imalı paylaşım: Putin’i indirecek bir Brütüs yok mu

ABD'li Senatör Lindsey Graham, 'Rus ordusunda Putin’i indirecek bir Brütüs yok mu' diyerek Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e suikast çağrısı yaptı.

Dünya

23.01.2024, 18:55

Rusya-Ukrayna arasındaki savaş 9.gününde. Bölgede çatışmalar devam ederken ABD'li Senatör Lindsey Graham'dan imalı bir paylaşım geldi.

Savaşa hazır değiliz! İngiliz komutan ordunun zayıf noktasını ifşa etti: Elimizde sadece 4 tane var Savaşa hazır değiliz! İngiliz komutan ordunun zayıf noktasını ifşa etti:... Haberi Görüntüle

SUİKAST İMASI

ABD'li Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Rusya-Ukrayna savaşının sonlanması için Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e "suikast" iması yaptı. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Graham'in, Roma İmparatoru Julius Caesar'a ihanet eden Brütüs ve Adolf Hitler'e suikast girişiminde bulunan Albay Claus von Stauffenberg'e atıfta bulunması dikkati çekti.

ABD'de Cumhuriyetçilerden başkanlık seçimi kararı! Resmen duyurdular ABD'de Cumhuriyetçilerden başkanlık seçimi kararı! Resmen duyurdular Haberi Görüntüle

'SAVAŞI DURDURMANIN TEK YOLU BU ADAMI ORTADAN KALDIRMAK'

Graham, "Rusya'da bir Brütüs var mı? Rus ordusunda Albay Stauffenberg gibi başarılı biri yok mu? Bu savaşı durdurmanın tek yolu bu adamı (Putin) ortadan kaldırmak. Bu, ülkeniz ve tüm dünya için çok önemli bir hizmet olacaktır." ifadelerini kullandı.

250 firma birleşti robot ordusu kuruluyor! Gizli depolarda hummalı çalışma! Direkt cepheye gidecekler 250 firma birleşti robot ordusu kuruluyor! Gizli depolarda hummalı çalışma!... Haberi Görüntüle

'HAREKETE GEÇMELİSİNİZ'

Olanların düzeltebilecek tek milletin Rus halkı olduğunun altını çizen Graham, "Söylemesi kolay, yapması zor. Hayatınızın geri kalanını karanlıkta, dünyanın geri kalanından izole şekilde ve yoksulluk içinde geçirmek istemiyorsanız, harekete geçmelisiniz." çağrısında bulundu.

Graham'in paylaşımı kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının tepkisini topladı ve Putin'e suikast çağrısı yaptığı şeklinde yorumlandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading