Yandex Metrica

389 yolculu uçak meşale gibi parladı! Gökyüzünde yangın paniği

İçinde 389 yolcu bulunan uçak, kalkıştan kısa süre sonra alevler içinde kaldı. Kaza Air Canada Boeing uçağında meydana geldi.

Dünya

10.06.2024, 13:59

TMZ'nin haberine göre, Air Canada'nın AC872 sefer sayılı uçağı Çarşamba akşamı Toronto'dan havalandı, ancak uçak kalkıştan kısa bir süre sonra alevler içinde kaldıktan sonra acil iniş için ani bir dönüş yapmak zorunda kaldı.

Air Canada yaptığı açıklamada olayı doğruladı ve uçağın hemen dönüp indiğini söyledi. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor. Doğrulanmayan bilgilere göre motorda sorun yaşandı.

İki bölge daha ele geçirildi: Harkiv ve Donetsk güç kaybediyor İki bölge daha ele geçirildi: Harkiv ve Donetsk güç kaybediyor Haberi Görüntüle

YİNE BOEING YİNE SORUN

Bu, Mart ayında Avustralya'dan Yeni Zelanda'ya seyahat eden en az 50 kişinin kazada yaralanmasının ardından Boeing için bir başka kara haber. Yaralılar arasında mürettebat da vardı. Şirket, olayı güçlü bir türbülansla açıkladı.

Aylar sonra, Katar'ın başkenti Doha'dan Dublin, İrlanda'ya giden bir uçuş sırasında meydana gelen şiddetli türbülansın ardından , Katar Havayolları uçağındaki on iki yolcu yaralandı . Daha sonra "Boeing 787 Dreamliner"ın inişi kazasız ve zamanında gerçekleşti.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading