banner2

Yerli diziden heyecanlandıran NFT hamlesi! Koleksiyona sahip olan dizide konuk oyuncu olacak

Yerli bilim kurgu yapımı BÖRÜ 2039 yarın ilk sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken merakla beklenen NFT koleksiyonunun satışı da aynı saatlerde yapılacak.

Bilim / Teknoloji 28.12.2021, 15:19 14.03.2022, 18:17
Abone ol
Yerli diziden heyecanlandıran NFT hamlesi! Koleksiyona sahip olan dizide konuk oyuncu olacak

Son dönemin merakla beklenen yerli yapımlarından BÖRÜ 2039 yarın itibariyle Blu TV platformunda erişime açılıyor. Yapımcı ekip yükselen trende uyum sağlamış ve bir NFT koleksiyonu satışa sunmaya karar vermiş.  

BÖRÜ 2039 NFT KOLEKSİYONU

Yarın Blu TV üzerinde ilk sezonu izleyebileceğiniz bilim kurgu temalı BÖRÜ 2039 yapımı için saat 20.39 itibariyle de bir NFT satışı olacak. Ekip ilk etapta logoyu barındıran tek bir NFT satışı planlamış.

Avax tabanlı NFT Prime platformunda açık arttırmaya çıkacak NFT parçasının açılış fiyatı 40 Avax. Muhtemelen bunun çok üzerine alıcı bulacak. NFT satın alan şanslı kişi ise firmanın sonraki yapımında konuk oyuncu rolü, sön bölüm jeneriğinde yer alma, galaya özel davetiye gibi ayrıcalıklara sahip olacak.  

BÖRÜ 2039 yapımı için sonraki dönemde 10 parçalık bir koleksiyon satışı daha olacağı bilgisi geldi. Sonrasında ise 68 parçalık bir koleksiyon daha olacak. Satış ile ilgilenenlerin cüzdanlarını AVAX ağına ayarlamaları ve NFT Prime sitesine bağlamaları gerekiyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!