banner2

Yapay zekalı kulaklık iKKO Active Buds geliyor! iKKO Active Buds özellikleri ne, fiyatı ne kadar?

Kablosuz kulaklık trendi her geçen gün artarken farklı ve ilginç konseptler de kendini gösteriyor. Bu bağlamda iKKO Active Buds, 4G bağlantı desteği ile kablosuz kulaklığı birleştiren dikkat çekici bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

Bilim / Teknoloji 04.09.2023, 13:28
Abone ol
Yapay zekalı kulaklık iKKO Active Buds geliyor! iKKO Active Buds özellikleri ne, fiyatı ne kadar?

iKKO Active Buds, diğer rakip ürünlerden farklılaşmayı hedefliyor. Aktif gürültü engelleme özelliği sunan kulaklık, tek şarjla 6 saate kadar kullanım imkanı sunuyor ve şarj kutusu ile birlikte toplamda 30 saate kadar kesintisiz kullanım sağlıyor.

IKKO ACTIVE BUDS ÖZELLİKLERİ NE?

Ancak cihazın gerçek özelliği, kutusunda bulunan akıllı tablet ile ortaya çıkıyor. Bu tablet, Android tabanlı bir işletim sistemine sahip ve 1.8 inçlik dokunmatik AMOLED ekranı ile dikkat çekiyor. Ayrıca, şaşırtıcı bir şekilde 100 saate kadar pil ömrü sunuyor. Bunun yanı sıra kulaklıkları şarj edebilmek için kullanabileceğiniz bir şarj kutusu olarak da işlev görüyor.

Bu ilginç cihaz, başarılı bir kitle fonlama kampanyasının ardından piyasaya sürüldü ve 329 dolarlık fiyat etiketi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kitle fonlamasına katılanlara, ömür boyu ChatGPT erişimi hediye ediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!