banner2

X'e (Twitter) flört özelliği geliyor: Süper Takipçi nedir? Elon Musk daha önce yapılmayanı yapacak: X Süper Takipçi özelliği ücretli mi?

Twitter (X)'in sahibi aynı zamanda SpaceX ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk, popüler metin tabanlı sosyal medya uygulaması X için yeni bir özellik getireceğini duyurdu. Satın aldığı günden, bugüne kadar birçok özelliğiyle hatta ismi ve logosuna kadar değişikliğe uğrayan uygulama, bu kez çok farklı bir özellikle kullanıcılara sunulacak. Musk, X'e (Twitter) flört özelliği getirmeyi planlıyor. Deneme aşamasındaki özellikle birlikte, kullanıcılar uygulama üzerinden flört edebilecek.

Bilim / Teknoloji 14.11.2023, 17:10 14.11.2023, 18:32
Abone ol
X'e (Twitter) flört özelliği geliyor: Süper Takipçi nedir? Elon Musk daha önce yapılmayanı yapacak: X Süper Takipçi özelliği ücretli mi?

Elon Musk eski ismiyle Twitter olan metin bazlı uygulamayı adeta bir Super App yapma yolunda ilerliyor. Daha öncesinde bunun sinyallerini veren Musk, uygulamanın isminin ve logosunu değiştirerek değişim sürecine girdi. Son gelen bilgilerle birlikte X'in sahibi Musk'ın bomba bir özelliği kullanıcılara sunacağı yönünde. SpaceX ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk,  X'e (Twitter) flört özelliği getirmeyi planlıyor. Deneme aşamasındaki özellikle birlikte, kullanıcılar uygulama üzerinden flört edebilecek. Bu haberin ardından ise kullancılar bir diğer ismiyle Süper Takipçi özelliğinin ne kadar olduğunu merak ediyor. İşte yeni özelliğin detayları.

FLÖRT UYGULAMASI GELECEK

Deneme aşamasındaki özellikle birlikte, kullanıcılar ilgi duydukları bir kişiye özel bir kalp göndererek ilgilerini belli edecek ve karşı tarafın kabul etmesiyle özel bir sohbet odasında tanışabilecekler.

X FLÖRT ÖZELLİĞİ ÜCRETLİ Mİ OLACAK?

Kullanıcıların yeni kişilerle tanışmasını sağlayacak bu yeni getirilecek özellik tüm kullanıcılara ücretli olması planlanıyor. "Süper Takip" olarak isimlendirilen özellik kullanımıyla birlikte farklı kullanıcılar özel bir etkileşimde bulunacak.

X SÜPER TAKİPÇİ ABONELİK ÜCRETİ

Elon Musk yeni dating özelliğinde flört edilmek istenilen her bir kullanıcı için ekstra bir ücret talep ediyor. Bu nedenle "Süper takipçi"si olmak istediğiniz her bir kullanıcı için yaklaşık 3 dolar ödemeniz gerekiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!