banner2

WhatsApp'tan yuva yıkacak özellik! Artık o numaradan yazanlara 'tanımıyorum' diyemeyeceksiniz

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, 'Belki' özelliğiyle yeniden gündeme düştü. Daha önce oluşturulan grup sohbetlerinde kullanıcıların fotoğraflarının görünmesini sağlayan güncellemeyle dikkat çeken WhatsApp, şimdi de tanımadığınız grup katılımcılarının isimlerini görmenizi sağlayacak.

Bilim / Teknoloji 17.03.2023, 01:36
Abone ol
WhatsApp'tan yuva yıkacak özellik! Artık o numaradan yazanlara 'tanımıyorum' diyemeyeceksiniz

Popüler uygulama WhatsApp tarafından gelen 'Belki' güncellemesi, tüm dünyada merak ediliyor. Bugünden itibaren artık, WhatsApp gruplarındaki tanımadığınız kişilerin ismini isterseniz görebilirsiniz. 

HESAP ADLARI ÇIKACAK 

Grup katılımcıları arasında rehberinizde kayıtlı olmayan kişiler şimdiye kadar numaraları ile görünüyordu. Ama artık kayıtlı olmayan kişiler mesaj bildirimlerinde numaralarının yerine hesap adlarıyla karşımıza çıkacak. 

BELKİ ŞEKLİNDE GÖRÜNTÜLENECEK

Mesajlaşma uygulaması  WhatsApp, bilinmeyen numaralar içinde harekete geçti. Android, masaüstü (web) ve iOS kullanıcıları için yeni bir özellik yayınladı. Mesaj bildirimlerinde numarası kayıtlı olmayan kişiler ‘Belki...(hesap adı)’ olarak yer alacak. Bu yeni özellik, alıcının, numarayı yeni bir kişi olarak kaydetmesine gerek kalmadan bilinmeyen kişinin kim olduğunu anlamasını sağlıyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!