banner2

WhatsApp Kanallar nasıl açılır? WhatsApp kanallar hangi telefonlarda var, hangilerinde yok?

Dünyanın en çok kullanılan online mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcıların hoşuna gidecek yeni özelliğini duyurdu. WhatsApp Kanallar özelliği ile artık WhatsApp sosyal medya uygulamasına evriliyor. Twtter gibi takip edilen kanallar üzerinden metin, fotoğraf, video ve anket almak mümkün olacak. Peki WhatsApp Kanallar nasıl açılır? WhatsApp kanallar hangi telefonlarda var, hangilerinde yok?

Bilim / Teknoloji 13.09.2023, 16:27 13.09.2023, 16:56
Abone ol
WhatsApp Kanallar nasıl açılır? WhatsApp kanallar hangi telefonlarda var, hangilerinde yok?

WhatsApp Kanallar özelliği dünyada büyük ses getirdi. Online mesajlaşma aracı olan WhatsApp bu özelliği ile sosyal medya özelliği de kazanacak. WhatsApp Kanallar özelliği ile istediğiniz kanalı takip edebileceksiniz ve bu kanaldan metin, video, fotoğraf ve anket alabileceksiniz. Instagram ve Twitter'da olduğu gibi WhatsApp kullanıcıları kendi beğenilerine göre kanalları takip edebilecek. WhatsApp Kanallar Türkiye'de kullanıma açıldı.

WHATSAPP KANALLAR NASIL AÇILIR?

WhatsApp Kanallar özelliği WhatsApp'ın ana ayarlar menüsünden kolaylıkla açılabilir. Ekranı sağa ve sola kaydırarak kanallar sekmesini görebiliriz. Ancak bu özellik henüz tüm dünyada yaygınlaşmış değil.WhatsApp Kanallar özelliği ülkemizde kulalnıcıların beğenisine sunuldu. Kanallar özelliğini açmak ve takip etmek istediğiniz kanalları bulmak çok kolay. 

WhatsApp Kanallar özelliği güncellenmiş WhatsApp sürümlerinde açılır. Güncel sürümlerde “Durum” bölümünün altında “Kanal” bölümü yer alıyor. Kanal kısmından yeni kanal oluşturabileceğiniz gibi takip etmek istediğiniz kanalları da buluabilirsiniz. 

WHATSAPP KANALLAR HANGİ TELEFONLARDA VAR?

WhatsApp Kanalların güncel WhatsApp'ı destekleyen tüm telefonlarda olması bekleniyor. 

WHATSAPP KANALLAR NEDİR?

Tuttuğunuz takımın tüm önemli gelişmelerini WhatsApp'tan ayrılmadan almak istiyorsanız bu özellik tam size göre. Kişi ve kurulışlardan önemli güncellemeler almanın en basit yolu WhatsApp Kanallar özelliği olacak.  Durumu ve takip etmeyi seçtiğiniz kanalları içeren bu sekme; aile, arkadaş ve topluluklarınızla olan sohbetlerden ayrı olacak. Kanallar, yöneticilerin tek yönlü olarak metin, fotoğraflar, videolar, çıkartmalar ve anketler gönderebileceği bir yayın aracıdır.

WHATSAPP KANALLAR NE ZAMAN ÇIKACAK?

WhatsApp Kanallar özelliği Türkiye'de bazı telefonlarda kullanıma açıldı. Özelliğin önümüzdeki günlerde tüm telefonlara gelmesi bekleniyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!