banner2

WhatsApp gruplara gelen 'belki' isminin anlamı nedir? WhatsApp son güncellemesinde neler var?

WhatsApp’a gelen son güncelleme sonrasında kaydedilmemiş veya bilinmeyen numaralar ‘Belki’ ibaresinde gösterilmeye başlandı. Bu gelişmelerin ardında WhatsApp’ın o özelliği hakkında araştırmalar başladı. Peki, WhatsApp gruplara gelen 'belki' isminin anlamı nedir? WhatsApp son güncellemesinde neler var?

Bilim / Teknoloji 17.03.2023, 10:28 17.03.2023, 15:25
Abone ol
WhatsApp gruplara gelen 'belki' isminin anlamı nedir? WhatsApp son güncellemesinde neler var?

WhasApp’da sıkça kullanılan grup sohbetleri hem sosyal hayatta hemde iş hayatında büyük önem taşımaktadır. Grup’tan gelen sohbetlerde kaydedilmeyen ve bilinmeyen numaralar gruba mesaj atarken ‘Beliki’ ibaresi çıkmaktadır. Oldukça ilgi çeken bu özelliğin sırrı merak konusu oldu. WhatsApp gruplara gelen 'belki' isminin anlamı nedir? WhatsApp son güncellemesinde neler var?

WHATSAPP ‘BELKİ’ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Bilinmeyen ya da Kaydedilmeyen numaralar için harekete geçen mesajlaşma platformu, Android, masaüstü ve iOS kullanıcıları için yeni bir özellik açıkladı. Mesaj bildirimlerinde numarası kayıtlı olmayan kişiler ‘Belki...(hesap adı)’ olarak gözükmektedir.

‘Belki’ ifadesi kullanıcılar tarafından da merak konusu haline geldi. Bu özellik, alıcının, numarayı yeni bir kişi olarak kaydetmesine gerek kalmadan bilinmeyen kişinin kim olduğunu anlamasını kolaylaştırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!