banner2

Trumore ile Togg ön siparişi ver! Togg Trumore uygulaması nedir, nasıl indirilir?

Togg, Android ve IOS platformları için yapılan yeni uygulamasını tanıttı. Peki, Trumore uygulaması nedir, nasıl indirilir? Togg siparişleri Trumore uygulamasından mı alacak? Togg Trumore ile Togg siparişi nasıl verilir?

Bilim / Teknoloji 14.03.2023, 15:30 14.03.2023, 15:33
Abone ol
Trumore ile Togg ön siparişi ver! Togg Trumore uygulaması nedir, nasıl indirilir?

Togg Trumore mobil uygulaması App Store ve Google Play için yayınlandı. Peki, Trumore uygulaması nedir, nasıl kullanılır? Togg siparişleri Trumore uygulamasından mı alacak? İşte detaylar...

TOGG TRUMORE NEDİR?

Togg Trumore, Türkiye'nin Otomobili Togg'un mobil uygulaması olarak uygulama marketlerinde yerini aldı. Bu uygulamayla birlikte kullanıcılar uygulama içi kazanma, dijitalleşme, sanal gezinti gibi birkaç deneyime sahip olacak. 

Kullanıcı ihtiyaçlarını anlayan yapay zeka günlük rutinleri planlıyor, asistanlık yapıyor. Akıllı rotalama ile uygun şarj istasyonuna göre, park yeri planlama, sipariş verebilme ve ödeme yapabilme gibi çözümleri sunuyor.

TOGG SİPARİŞLERİ TRUMORE UYGULAMASINDAN MI ALACAK?

Kazandıran blokzincir tabanlı fintek çözümleri ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sağlıyor. Sürekli gelişen iş ortaklığı ağıyla kullanıcılarına daha fazlasını deneyimletiyor.

TOGG ÖN SİPARİŞİ

Togg, ön siparişi Trumore uygulaması üzerinden alacak. Bunun için uygulamayı indirerek istenilen bilgilerin girilmesi ve çekilişe katılım sağlanması yeterli.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!