banner2

Togg için nefesler tutuldu! Bu akşam başlıyor! 2023 adet verilecek

Togg'a ön sipariş hakkı sunacak olan NFT açık artırması için nefesler tutuldu. Bugün Trumore uygulamasından yapılması planlanan açık artırmayla birlikte 2023 adet "100. Yıl Özel Seri" NFT'si dağıtılacak. Söz konusu NFT serisini almaya hak kazananlar Togg için birçok avantaja sahip olacak.

Bilim / Teknoloji 05.02.2023, 12:58
Abone ol
Togg için nefesler tutuldu! Bu akşam başlıyor! 2023 adet verilecek

Togg, bu akşam saat 19.23'te Trumore uygulaması üzerinden 100. Yıl Özel Seri NFT'si açık artırması başlatacak. 15 Şubat'a kadar devam etmesi planlanan açık artırmada 2023 adet özel NFT dağıtılacak. 

ÖN SİPARİŞ HAKKI SUNACAK

Bu NFT'yi almaya hal kazananlar aynı zamanda Togg'un ön sipariş aşamasına da katılma hakkına kavuşacak ve araç teslim alma sıralamasını kendisi belirleyebilecek. NFT'ler, en yüksek teklifi veren Trumore kullanıcısının kripto cüzdanına eklenecek.

NFT'YE ÖZEL TOGG TASARIMI

1923 numaralı NFT'yi satın alan bir kullanıcı bu numaranın, ön dekoratif panel üstüne, akıllı cihaz anahtarına ve bagaj kapağı üzerine işlendiği özel seri Togg Akıllı Cihaz için ön sipariş verip öncelikli teslim edilecek bu özel seriden ilgili numaralı akıllı cihazın sahibi olabilecek. Bu akıllı cihazların koltukları da seri üretimden farklı olarak "100. Yıl Özel Seri" amblemi işlenmiş şekilde üretilecek.

Koleksiyon değeri olan arkadan itişli 160 kW / 218 bg ve 510 km (WLTP) menzile sahip "100. Yıl Özel Seri" Togg Akıllı Cihazlar, tanıtıma özel Anadolu ve Gemlik renk seçenekleri ile NFT sahiplerine sunulacak.

Kullanıcılar sadece tek bir NFT alabilecekler.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!