banner2

Sony Türkiye'den çekiliyor mu? Sony neden Türkiye'den çekiliyor? Playstation satılmayacak mı?

Playstation hayranlarını yıkan haber! Sony hakkında öyle bir iddia ortaya atıldı ki herkes şoke oldu. Sony, Türkiye ofisinin kapattığı iddia ediliyor. Durum böyleyken vatandaş arama motorlarında, Sony Türkiye'den çekiliyor mu? Sony neden Türkiye'den çekiliyor? Playstation satılmayacak mı? sorularını aratıyor.

Bilim / Teknoloji 30.01.2023, 16:20 30.01.2023, 16:21
Abone ol
Sony Türkiye'den çekiliyor mu? Sony neden Türkiye'den çekiliyor? Playstation satılmayacak mı?

Playstation hayranlarını yıkan haber! Sony hakkında öyle bir iddia ortaya atıldı ki herkes şoke oldu. Sony, Türkiye ofisinin kapattığı iddia ediliyor. Durum böyleyken vatandaş internette arama motorlarına, Sony Türkiye'den çekiliyor mu? Sony neden Türkiye'den çekiliyor? Playstation satılmayacak mı? sorularının cevaplarını arıyor. İşte merak edilenler...

SONY TÜRKİYE'DEN ÇEKLİYOR MU?

Türkiye'de oldukça popüler olan özellikle Playstation'un firması olan Sony'nin Türkiye ofisini kapattığı iddia edildi. Türkiye'de oyun konsolu, televizyonlar ve fotoğraf makineleri gibi çeşitli ürünler ile faaliyet gösteren Sony, Türkiye'den fişini çekmeye hazırlanıyor. İstanbul Ümraniye'de yer alan ofisinin de kapanacağı iddialar arasında.

PLAYSTATİON SATILMAYACAK MI?

Gelen bilgiler doğrultusunda, şirket Cuma günü, çalışanlarına bir bilgilendirmede bulunarak, Türkiye'deki faaliyetlerini distribütörler üzerinden yürüteceğini duyurdu.

Geçiş dönemi için kısıtlı bir kadro ile fotoğraf makineleri bölümü için hizmet vermeye devam edecek. Televizyon ve playstation oyun konsolu ile oyun hizmetlerini ise distribütörler üzerinden devam ettirecek.

SONY NEDEN TÜRKİYE'DEN ÇEKİLİYOR?

Geçiş sürecinde ürün hizmetini distribütörler üstüne taşıyacak olan Sony, resmi kapanışını ne zaman yapacağını şimdilik duyurmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!