banner2

Sapkınlığa Google'dan destek: Arama motorunda LGBT yazınca konfetiler çıkıyor!

LGBT sapkınlığına Netflix, Youtube ve çok sayıda sosyal medya platformu koşulsuz desteğini sürdürürken Google da destekten geri durmadı.

Bilim / Teknoloji 08.06.2023, 08:24
Abone ol
Sapkınlığa Google'dan destek: Arama motorunda LGBT yazınca konfetiler çıkıyor!

Aile yapısını bozan LGBT sapkınlığı her geçen gün sosyal medya platformlarının yoğun desteğiyle gençleri zehirlemeye devam ediyor.

Aileler LGBT hareketi ve sosyal medyanın LGBT yanlısı içerikleri öne çıkarma ve koruma politikalarından oldukça rahatsız.

YAYIN İÇİN LGBT ŞARTI

Google, Amazon, HBO, Fox, BlueTV, Apple TV, Netflix, MUBI gibi milyar dolarlık şirketler sponsor oldukları dizilerde LGBT temasını zorunlu tutuyor. Bu yüzden bir film ya da dizide bile birkaç eşcinsel karakter yayınlar için şart haline geldi.

ÇALIŞANLAR DA ZORLANIYOR

Sadece bu dijital platformlar sektörün yüzde 80'inini oluşturuyor. Bunların yanında bankalar, holdingler ve vakıf sözleşmelerinde LGBT hakları zorunlu maddeler olarak dayatılıyor, çalışanların oluşumlara katılması isteniyor.

GOOGLE'DAN LGBT'YE DESTEK

Aileler LGBT sapkınlığından çocuklarını korumak adına her türlü çabayı sarf ederken kullanıcıların her an kullandığı Google'dan da LGBT'ye bir destek geldi.

KONFETİ VE LGBT BAYRAKLARI ŞOVU

ABD'de Haziran ayı LGBT'liler için "Onur ayı" olarak ilan edilirken Google da bu olaya destek verdi. Türkiye'de de Google arama motorunda LGBT kelimesini arattığınızda karşınıza LGBT renklerini temsil eden konfetiler çıkarken sapkın grubun bayraklarının geçişi başlıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!