banner2

Samsung resmen açıkladı! Galaxy A54'ün ne zaman çıkacağı belli oldu!

Teknolojinin önemli markalarından Samsung, uzunca bir süredir sızıntılara konu olan yeni akıllı telefon modeli Galaxy A54’ün ne zaman çıkacağını açıkladı.

Bilim / Teknoloji 09.01.2023, 20:22
Abone ol
Samsung resmen açıkladı! Galaxy A54'ün ne zaman çıkacağı belli oldu!

Teknoloji devlerinden Samsung, şu sıralar 1 Şubat’ta tanıtımı yapılacak olan Galaxy S23 serisine odaklansada teknoloji devi  diğer taraftanda Galaxy A54 5G modelini geliştirmeyi sürdürüyor.

18 OCAK'TA TANITILACAK 

Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre, Galaxy A54 5G modeli 18 Ocak’ta tanıtılacak. Cihazın kesinleşmiş özellikleride böylece o zaman öğrenilecek. Bununla birlikte yine de bugüne kadar gelen sızıntılardan, telefonun özelliklerinin nasıl olacağı tahmin ediliyor. 

ARKA YÜZÜNDE 3'LÜ BİR KAMERA KURULUMU BULUNACAK 

İddialar, Galaxy A54 5G modeli karşımıza 6,5 inç büyüklüğünde bir ekranla çıkacağını güçlendiriyor. Gücünü Exynos 1380 yonga setinden alması beklenen telefonun Snapdragon 7 serisinden güç almış farklı bir versiyonunun daha bulunabilecek. Bu işlemci kümesini 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle desteklemesi beklenen telefonun arka yüzeyinde ise 3’lü bir kamera kurulumu bulunacak.

Bazı  kaynaklara göre bu 3’lü kamera kurulumunun merkezinde 48MP’lik bir lens bulunacakken, kimi kaynaklar ise ana kameranın 50MP olacağını iddia ediyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!