banner2

Samsung kullanıcıları kızdıracak: S24 serisi Türkiye hariç her yerde Snapdragon ile gelebilir!

Samsung'un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S24 Ultra, çıkış yapmadan önce yonga tercihiyle ilgili bazı sızıntılarla gündeme geldi. İlk olarak Exynos 2400 yongasıyla bazı pazarlara geleceği söylentileri ortaya atılmıştı. Ancak son sızıntılar, Galaxy S24 Ultra'nın her pazarda Snapdragon yongasıyla gelebileceğini gösteriyor.

Bilim / Teknoloji 05.09.2023, 17:04
Abone ol
Samsung kullanıcıları kızdıracak: S24 serisi Türkiye hariç her yerde Snapdragon ile gelebilir!

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus modelleri Exynos 2400 yongasını kullanacak ve bu versiyonlar Türkiye, Avrupa ve bazı diğer bölgelere sunulacak. ABD ve diğer bölgelerde ise Snapdragon yongaları kullanılacaktı. Ancak Galaxy S24 Ultra için farklı bir yaklaşım izlenebilir.

S24 ULTRA'YA GEN 3 HAMLESİ

Yeni sızıntılara göre Galaxy S24 Ultra, her pazarda yalnızca Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy yongasıyla satışa sunulabilir. Bu, Samsung'un daha önce hiç denemediği bir strateji olabilir ve henüz başka kaynaklar tarafından doğrulanmış değil.

Galaxy S24 Ultra'nın hangi yonga seçeneğine sahip olacağı ve diğer özellikleri hakkında kesin bilgilerin henüz ortaya çıkmadığını belirtmek önemlidir. Ancak bu sızıntılar, Samsung'un yeni amiral gemisi telefonunun merakla beklenen bir cihaz olduğunu gösteriyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!