PS Plus yeni sistemi Türkiye'de açıldı! PS Plus Essential, Extra ve Deluxe paket fiyatları ne kadar, özellikleri neler?

PS Plus sistemi ülkemizde kullanıma açıldıktan sonra oyunseverler ve Playstation sahibi vatandaşlar arama motorlarında, "PS Plus yeni sistemi Türkiye'de açıldı! PS Plus Essential, Extra ve Deluxe paket fiyatlar ne kadar, özellikleri neler?" sorularının yanıtlarını aramaya başladı. İşte detaylar...

Bilim / Teknoloji 23.06.2022, 15:19 23.06.2022, 18:22
Abone ol
PS Plus yeni sistemi Türkiye'de açıldı! PS Plus Essential, Extra ve Deluxe paket fiyatları ne kadar, özellikleri neler?

PS Plus yeni sistemi Türkiye'de açıldı! Hal böyle olunca vatandaşlar arama yapmaya başladı. Peki,  PS Plus Essential, Extra ve Deluxe paket fiyatlar ne kadar, özellikleri neler? İşte merak edilen soruların yanıtları...

PS PLUS PAKET FİYATLARI NE KADAR?

  • Essential: Eski PS Plus’ın özelliklerini taşıyor. Ayda iki oyun hediyesi ve çok oyunculu oynama gibi eski avantajlar. Aylık 40 TL, üç aylık 100 TL, 12 aylık 240 TL.
  • Extra: Oyun kataloğuna erişim ve Essential’daki avantajlar. Aylık 60 TL, üç aylık 165 TL, 12 aylık 400 TL.
  • Deluxe: Essential ve Extra özelliklerine erişime ek olarak klasik kataloğa erişim ve oyun yardımı. Aylık 70 TL, üç aylık 190 TL, 12 aylık 460 TL.

Oyun kataloğu, Plus’ın getirdiği yaklaşık 500 oyunluk katalog olurken klasik oyun kataloğu daha fazla oyun ekliyor. Klasik katalogda PlayStation’a bugüne kadar çıkmış en sevilen oyunlar yer alıyor. Asıl oyun kataloğu daha geniş olsa da PlayStation klasiklerini de oynamak isteyenler Deluxe paketi tercih ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!