banner2

Pixel 8 Pro'nun görüntüleri paylaşıldı! 8 Pro özellikleri ne? Fiyatı ne kadar?

Google'ın merakla beklenen yeni telefonları Pixel 8 serisi hakkında heyecan verici detaylar gün yüzüne çıktı. Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'nun özellikleri hakkında neredeyse tüm bilgiler elimizde. İşte Pixel 8 Pro'nun sızdırılan tanıtım görüntüleri ve özellikleriyle ilgili detaylar:

Bilim / Teknoloji 07.09.2023, 13:16
Abone ol
Pixel 8 Pro'nun görüntüleri paylaşıldı! 8 Pro özellikleri ne? Fiyatı ne kadar?

Görüntüler, Pixel 8 Pro'nun üç farklı renkte sunulacağını gösteriyor: Meyankökü, Porselen ve Gökyüzü. Telefonun tasarımında, ortalanmış delikli düz bir ekran dikkat çekiyor. Arka panelde ise üçlü bir kamera sistemi bulunuyor. LED flaş, mikrofon ve vücut sıcaklığı sensörünü içeren bu kamera çubuğu, estetik bir denge sunuyor.

Alt bölümde, bir adet hoparlör, mikrofon ve USB-C bağlantı noktası bulunuyor. Üst çerçevede de mikrofon ve hoparlör yer alıyor. Ayrıca, NFC bağlantısı ve sol kenarda bir SIM kart yuvası da mevcut.

Google Pixel 8 Pro'nun özellikleri sızdırıldı! Ateş bile ölçebilecek

SIRADIŞI LTPO OLED EKRAN İLE GELECEK

Pixel 8 Pro'nun ön yüzünde 6,7 inç boyutunda LTPO OLED ekran bulunacak. Bu ekran, 1344 x 2992 piksel çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunarak görsel deneyimi üst düzeye taşıyacak. Telefon, Android 14 işletim sistemiyle gelecek ve 4.950mAh pil kapasitesine sahip olacak. Şarj konusunda ise 27W kablolu ve 23W kablosuz şarjı destekleyecek.

PIXEL 8 PRO FİYATI NE KADAR?

Fiyat konusunda Pixel 8 Pro'nun Avrupa'da başlangıç fiyatının 1.235,72 Euro olduğu belirtiliyor.

Google'ın Pixel 8 Pro ile getireceği bu yenilikler ve özellikler, kullanıcılar tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Detaylarıyla incelediğimizde, Pixel 8 Pro'nun kullanıcılarına etkileyici bir deneyim sunması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!