banner2

Oyunseverlere müjde! God Of War'ın çıkış tarihi belli oldu

God of War: Ragnarök çıkış tarihini merak edenler internette arama yapmaya başladı. Yeni God of War için merak edilen ayrıntılar netleşti. İşte detaylar...

Bilim / Teknoloji 11.06.2022, 10:41 12.06.2022, 16:27
Abone ol
Oyunseverlere müjde! God Of War'ın çıkış tarihi belli oldu

Yeni God of War için ayrıntılar aktarılmaya devam ediyor. Santa Monica’nın heyecanla beklenen aksiyon-macera oyunu için çıkış tarihi netleşmiş olabilir. Oyun dünyasının güvenilir kaynakları God of War: Ragnarök çıkışının 2023’e kalmayacağını söyledi.

GOD OF WAR: RAGNARÖK GELİŞ TARİHİ KASIM MI?

Summer Game Fest 2022, 9 Haziran tarihinde yapıldı. Summer Game Fest 2022'de gösterilmeyen God of War: Ragnarök için beklentiler her geçen gün çoğalıyor. Bloomberg’den gelen rapor sonrasında yeni aksiyon-macera oyunu God of War: Ragnarök için çok fazla beklenilmeyeceği düşüncesini oluşturdu. God of War: Ragnarök’ün Kasım ayında PS4 ve PS5 için yayınlanacağı ileri sürüldü.

HAZİRAN AYINDA ÇIKABİLİR

Yakın bir zamanda ortaya çıkan sızıntılar sonrasında oyunun 2023 yılına ertelendiğini söylemişti. Ama Bloomberg kanalına konuşan isimsiz üç kaynak, God of War: Ragnarök’ün bu yıl içerisinde geleceğini yönünde iddialarda bulundu. Bunun dışında sızıntılar, Santa Monica Studio’nun God of War: Ragnarök çıkış tarihini Haziran içerisinde açıklayacağını ileri sürdü.

God of War: Ragnarök, hem Sony’nin State of Play etkinliğini hem de Summer Game Fest’i boş geçmesiyle ilgi çekti. Bunun dışında etkinliklerde görünmemesi, oyunun ‘uzun bir gecikme’ yaşayacağına dair spekülasyonların da çoğalmasına sebep oldu.

HAZIRLIKLARIN TAM OLMADIĞI SÖYLENDİ

Bugüne dek Sony tarafından en önemli söylemler God of War: Ragnarök’ün yönetmeni Cory Barlog tarafından gerçekleşti. Barlog paylaştığı bir videoda, oyunu göstermek için sabırsızlandıklarını, ama henüz tam olarak hazır olmadığını söyledi.

Sony, diğer PlayStation serileri için de ilgi çekici paylaşımlar yapıyor. Örneğin, Summer Game Fest’te remake olarak gelecek The Last of Us Part I’i duyurdu ve 2 Eylül tarihinde PlayStation 5'e ve ardından Windows’a geleceğini onayladı.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!