banner2

Oyunseverler merakla bekliyordu! Tam 10 dakikalık fragman yayınlandı! The Day Before oynanışı

PUBG gibi açık dünyada hayatta kalma oyunu olan ve birtakım aksilikler sebebiyle çıkış tarihi ertelenen The Day Before oyununda tam 10 dakikalık bir oynanış fragmanı yayınlandı. 

Bilim / Teknoloji 03.02.2023, 12:07
Abone ol
Oyunseverler merakla bekliyordu! Tam 10 dakikalık fragman yayınlandı! The Day Before oynanışı

Dev oyun yaratıcısı Fntastic tarafından geliştirilen ve Mytona tarafından yayınlanan açık dünya hayatta kalma oyunu The Day Before için tam 10 dakikalık bir oynanış fragmanı yayınlandı. bu oynanış fragmanıyla birlikte tüm oyun dinamiklerine hakim olunabiliyor. 

PUBG oyununu anımsatan The Day Before'da boş evlerde ve çeşitli alanlarda bırakılmış eşyaları alarak karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Öte yandan bu geliştirmeyi dolapları kontrol ederek de gerçekleştirebiliyorsunuz. 10 Kasım tarihinde çıkış yapması beklenen oyun zombi oyunu seven oyunculara doğrudan hitap ediyor. 

THE DAY BEFORE OYNANIŞ

Zombileri öldürerek hayatta kalmaya çalışacağınız bu oyunda, hayatta olan diğer kişilerle savaşarak son kalan olmaya çalışıyorsunuz. Aksiyon, macera ve açık dünya oyunları oynamayı seven oyuncular, The Day Before'nin çıkış tarihini iple çekiyor.

İşte o fragman:

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!