banner2

OnePlus 12'nin tasarımı sızdırıldı! One Plus 12 ne zaman çıkacak?

OnePlus takipçileri için heyecan dolu bir dönem başlıyor, çünkü yeni amiral gemisi telefonlarından biri olan OnePlus 12'nin üretim öncesi tasarımı sızdırıldı. Şimdi gelin, OnePlus 12'nin dikkat çeken tasarımı ve beklenen özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Bilim / Teknoloji 07.09.2023, 15:42
Abone ol
OnePlus 12'nin tasarımı sızdırıldı! One Plus 12 ne zaman çıkacak?

OnePlus 12'nin tasarımı, markanın önceki modellerine benzer bir çizgi izliyor gibi görünüyor. Özellikle periskop kamera lensinin yerleştirildiği büyük kesik tasarımından başlayarak OnePlus 10 Pro, OnePlus 10T ve OnePlus 11 modellerine göz kırptığı anlaşılıyor. Ancak, bu tasarımın biraz kaba göründüğüne dair bazı eleştirilerin ardından, daha sonraki sızıntılar bu tasarımın rafa kaldırıldığını gösteriyor.

KAMERA LENSİ DAİRESEL TASARIMA SAHİP

Güncel görüntüler, OnePlus 12'nin üretim öncesi sürümünde üçüncü kamera lensinin diğer ikisi gibi dairesel bir tasarıma sahip olduğunu gösteriyor. Donanım özellikleri açısından OnePlus 12'nin oldukça iddialı olduğu söyleniyor. Cihazın 2K çözünürlüklü 120Hz OLED ekranla geleceği belirtiliyor. Bu ekran Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 24 GB'a kadar LPDDR5X RAM ve 512 GB'a kadar UFS 4.0 depolama ile güçlendirilecek. Ayrıca 5.400mAh'lik bir pilin yer aldığı OnePlus 12, 100W hızlı şarj ve 50W kablosuz şarj desteği sunacak.

Son olarak, OnePlus 12'nin Aralık 2023'te tanıtılması ve önümüzdeki yılın başında küresel pazarda satışa sunulması bekleniyor. OnePlus hayranları bu yeni amiral gemisinin kendilerine sunacağı özelliklerle ilgili büyük bir heyecan içinde beklemeye devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!