banner2

Nintendo Switch 2'nin detayları belli oldu! PS5'e kafa tutacak! | Switch 2 özellikleri ne? Ne zaman çıkacak?

Nintendo Switch'in 120 milyon satış rakamını aşmasıyla birlikte, yeni nesil Nintendo Switch 2 heyecanla bekleniyor. Nintendo Switch 2'nin performansıyla ilgili yapılan iddialar ise oyuncuları heyecanlandırıyor. Bazı senaryolarda PS4 hatta PS5 kalitesinde oyun deneyimi sunabileceği konuşulan Nintendo Switch 2, oyuncuların sabırsızlıkla beklediği bir cihaz haline geliyor.

Bilim / Teknoloji 05.09.2023, 13:25
Abone ol
Nintendo Switch 2'nin detayları belli oldu! PS5'e kafa tutacak! | Switch 2 özellikleri ne? Ne zaman çıkacak?

Nintendo Switch 2'nin piyasaya sürülme tarihi hakkında kesin bilgiler henüz elimizde yok, ancak geliştiricilere örnek kitlerin dağıtımının başlamış olması, yeni konsolun gelecek yılın başlarında tanıtılabileceğini işaret ediyor.

PERFORMANS BEKLENTİLERİ YÜKSEK

Nintendo Switch 2'nin performans konusundaki beklentiler oldukça yüksek. Özellikle geçmişte Call of Duty gibi oyunların PS4 kalitesinde çalıştırılabileceği ifade edilmişti. Son olarak, geliştiricilerin PS5 konsolunda bulunan Final Fantasy 7 Remake'i Nintendo Switch 2 üzerinde denedikleri ve PS5 deneyimini yaşadıkları gündeme geldi.

Nintendo Switch 2'nin bu yüksek performansı, yeni bir kartuş sistemi ve ARM tabanlı Nvidia yongasıyla sağlanacak gibi görünüyor. Oyunların gereksinimlerine göre PS4 veya PS5 kalitesine yükselebilen bu konsol, oyun dünyasına heyecan verici bir yenilik getirecek gibi duruyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!