banner2

Mortal Kombat'tan dev hamle: Ünlü oyuncu Megan Fox ile anlaştılar!

Ünlü oyuncu ve manken Megan Fox, popüler dövüş oyunu Mortal Kombat 1'e katılarak vampir karakter Nitara'yı canlandıracak. Bu heyecan verici gelişme, oyuncuları ve Megan Fox hayranlarını büyük bir merak içinde bıraktı. İşte ayrıntılar:

Bilim / Teknoloji 08.09.2023, 14:00 08.09.2023, 13:27
Abone ol
Mortal Kombat'tan dev hamle: Ünlü oyuncu Megan Fox ile anlaştılar!

Mortal Kombat 1, yeni bir dövüşçü olan Nitara'nın tanıtım videosunu yayınladı ve bu karaktere hayat verecek kişinin Megan Fox olduğunu duyurdu. Nitara, Vateurnus'un karanlık dünyasından gelen bir vampir karakteri olarak karşımıza çıkacak.

VAMPİR KARAKTERİN İSMİ NİTARA

Nitara, vampir ırkını korumak için keskin pençelerini, dişlerini ve uçma yeteneklerini kullanacak. Fragmanda, Nitara'nın Sub-Zero ile olan çarpıcı dövüş sahnelerini ve bitirici vuruşunu gözlemleyebilirsiniz.

Megan Fox, bu rolünü heyecanla karşılıyor ve Mortal Kombat oyunlarıyla büyüdüğünü söylüyor. Ünlü oyuncunun bu ikonik dövüş oyununun bir karakterini seslendirmesi, oyuncular için de büyük bir sürpriz oldu. Ayrıca, oyunun seslendirme kadrosunda J.K. Simmons, John Cena, Antony Starr gibi isimler de yer alacak.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül'de PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek ve 14 Eylül'de erken erişime açılacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!