banner2

Merakla bekleniyordu: Galaxy S23 lansman tarihi açıklandı!

İnternet ortamında lansman tarihi sızdırılan Samsung Galaxy S23 için resmi bir açıklama geldi. Açıklamaya göre, lansman tarihinin dışında bazı yeni özellikler de belli oluyor.

Bilim / Teknoloji 11.01.2023, 14:25
Abone ol
Merakla bekleniyordu: Galaxy S23 lansman tarihi açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde internette lansman tarihi sızdırılan Samsung Galaxy S23 için resmi bir açıklama geldi. Samsung, bir sonraki amiral gemisi cihaz ailesi Galaxy S23'ü 1 Şubat'taki bir etkinlikte tüm dünyaya tanıtacağını duyurdu. Etkinlik global yani herkese aynı anda internet üzerinden yayınlanacak.

Yeni Galaxy S23’ün lansmanı, Plus ve 200MP özellikli Galaxy S23 Ultra versiyonlarını da içerecek bir etkinlik ile San Francisco'da olacak.

REZERVASYONDA PARA İSTENMİYOR

Yeni çıkacak olan Samsung Galaxy S23 ü almak isteyenler ön satış rezervasyonları başlamış durumda. Samsung henüz detayları çok da belli olmayan etkinliğe kadar devam edecek olan rezervasyonlar için önceden para yatırılmasını talep etmiyor. Yalnızca isim ve e-posta adresi ile Galaxy S23 ile ön rezervasyon yaptırılabiliyor.

İŞTE ÖZELLİKLERİ

Samsung Galaxy S23 lansmanı, 2023 yılının ilk büyük telefon lansmanı olarak diğer üreticilerin de yakın bir zamanda yeni modellerini tanıtması için öncü olacak şekilde sahneye çıkıyor. Qualcomm, tüm Galaxy S23 cihazlarında yeni nesil Snapdragon 8 Gen 2 mobil platformunu kullanacağını şiddetle belirtirken Samsung'un amiral gemileri için bir hız artışı alabileceği bile söyleniyor. 

Galaxy S23’ün en yüksek fiyatlı ve donanımlı versiyonu olacak ‘ULTRA’nın 200 MP’lik sensöre sahip olacak ilk Samsung modeli olacağı belirtiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!