banner2

iPhone güncelleme yayınladı mı? iOS 16.4'te yenilikler neler? iPhone güncelleme!

iPhone güncelleme yayınlandı mı? Apple, düzenli olarak iPhone modellerine güncellemeler ile destek sağlıyor. Tüm dünyada saygın bir şirket olarak gözüken ve virüslere karşı en korunaklı sisteme sahip olduklarını iddia eden Apple, iPhone modellerine sağladığı güncellemerl ile kullanıcılarına güvenli ortam sağlıyor. Apple, son olarak iOS 16.4'ün geliştiriciler için olan sürümü yayınladı. Yeni yazılımın en önemli detayı ise Türkiye için 5G desteği olacak. Peki, iPhone güncelleme yayınladı mı? iOS 16.4'te yenilikler neler?

Bilim / Teknoloji 17.02.2023, 18:28
Abone ol
iPhone güncelleme yayınladı mı? iOS 16.4'te yenilikler neler? iPhone güncelleme!

Apple, düzenli olarak iPhone modellerine güncellemeler ile destek sağlıyor. Tüm dünyada saygın bir şirket olarak gözüken ve virüslere karşı en korunaklı sisteme sahip olduklarını iddia eden Apple, iPhone modellerine sağladığı güncellemerl ile kullanıcılarına güvenli ortam sağlıyor. Apple, son olarak iOS 16.4'ün geliştiriciler için olan sürümü yayınladı. Yeni yazılımın en dikkat çeken tarafı ise  Türkiye için 5G desteği olması. Peki, iPhone güncelleme yayınladı mı? iOS 16.4'te yenilikler neler? 

iOS 16.4'TE YENİLİKLER NELER?

MacRumors'un iOS 16.4'teki yeni her şeyi anlattığı haberi ışığında, iOS 16.4 ile birlikte Türkiye'de 5G desteği etkinleştirildi.

Bu doğrultuda, Apple, iOS 16.4 ile Türkiye için iPhone'larda 5G bağlantı desteğini aktif durumuna getireceğini açıkladı.

5G, Türkiye'de bugünlerde henüz yaygınlaşmış olmasa da İstanbul Havalimanı gibi 5G bağlantısının olduğu yerlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Önümüzdeki günlerde 5G'nin tüm Türkiye'ye yayılması bekleniyor.

5G'li iPhone modelleri internette sıkça aranıyor. İşte, 5G'li iPhone modelleri...

5G'Lİ iPHONE MODELLERİ

iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 13
iPhone 13 mini
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 14
iPhone 14 Plus
iPhone 14 Pro
iPhone 14 Pro Max
iPhone SE (3. nesil)

Diğer taraftan, iOS 16.4 güncellemesi, sunduğu güvenlik dışında yeni emoji karakterlerinden web push bildirimlerine kadar birçok içeirik barındırıyor.

iOS 16.4 NE ZAMAN YAYINLANACAK? iOS 16.4'ÜN ÇIKIŞ TARİHİ

Apple'a göre iOS 16.4, iPadOS 16.4 ve macOS Ventura 13.3 ilkbaharda piyasada yer alacak. Fakat milyonlarca kişinin gündemine yer alan güncelleme tarihi netlik kazanmadı. Netlik kazandığı an haberimize ekleyeceğiz. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!