banner2

İphone 15 alanlar isyan edecek: Sakın almayın yoksa… Apple itiraf etti

Milyonlarca insanın uzun zamandır beklediği iPhone 15 piyasaya çıktı. Ancak herkesin severek kullandığı Apple sonunda o gerçeği itiraf etti. iPhone 15 öyle bir hata veriyor ki elinizi resmen yakacak.

Bilim / Teknoloji 02.10.2023, 15:09 02.10.2023, 15:20
Abone ol
İphone 15 alanlar isyan edecek: Sakın almayın yoksa… Apple itiraf etti

Apple’ın yeni iPhone 15 modeli  için yüksek güvenlik tedbirleri ile satış mağazalarına getirilen telefonlar için alıcılar kuyruğa bile girdi. Lakin iPhone 15 alan bazı kullanıcılardan şikayetler gelmeye başladı. Meğer telefon öyle bir hata veriyormuş ki… iPhone almayı düşünenler bir kez daha düşünecek. 

KULLANICILARDAN ŞİKAYET 

iPhone 15 modelleri satışa çıkmadan önce bile büyük bir ilgi ile bekleniyordu. Satışa çıkmasıyla beraber resmen kapış kapış satıldı. Lakin yüzlerce kullanıcı sosyal medya üzerinden ve Apple destek birimine yeni iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max'lerinin dokunulduğunda anormal derecede sıcak hissettirdiğinden şikayet etti.

ARKA PLAN ETKİNLİĞİ ISINMAYA NEDEN OLABİLİR

Apple tarafından yapılan açıklamada iOS17 yazılımda oluşan hata ve bazı üçüncü taraf uygulamaların sisteme aşırı yüklenmesinden dolayı cihazın ani ısınmalar yaşayabileceği bildirildi.Apple yaptığı açıklamada, "Aygıtı kurduktan veya geri yükledikten sonraki ilk birkaç gün boyunca, artan arka plan etkinliği nedeniyle aygıt daha sıcak hissedebilir. Ayrıca iOS 17'de bazı kullanıcıları etkileyen bir hata bulduk ve bu hata bir yazılım güncellemesiyle giderilecek" ifadeleri yer aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!