banner2

Instagram Reels nedir, nasıl kullanılır? Instagram Reels ile nasıl para kazanılır?

Sosyal medya üzerinden para kazanmak artık sanıldığı kadar zor değil. İlgili kişiler bu konu hakkında arama motorlarında, "Instagram Reels nedir, nasıl kullanılır? Instagram Reels ile nasıl para kazanılır?" sorularının yanıtlarını arıyor. İşte detaylar...

Bilim / Teknoloji 13.06.2022, 14:38 13.06.2022, 14:53
Abone ol
Instagram Reels nedir, nasıl kullanılır? Instagram Reels ile nasıl para kazanılır?

Son zamanlarda pek çok Instagram hesabının reels videoları paylaştığını görülüyor. Bu konu hakkında merak edilen, "Instagram Reels nedir, nasıl kullanılır? Instagram Reels ile nasıl para kazanılır?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

INSTAGRAM REELS NEDİR?

Instagram Reels 2020’nin sonlarında kullanıma sunuldu ve popülaritesi artmaya devam etti. Reels, içerik üreticilerinin ana akım müzik ve kullanıcılar tarafından oluşturulan ses koleksiyonunu kullanarak kısa, ilgi çekici videolar üretmelerini ve paylaşmalarını sağlıyor.

INSTAGRAM REELS NASIL PARA KAZANILIR?

lnstagram, içerik üreten birçok kullanıcıya belirli şartları karşılamaları durumunda aylık belirli bir ücret öder. Instagram Reels aracılığıyla birçok kullanıcı içerik üreterek para kazanabilir. Instagram Reels kullanarak para kazanmak için öncelikle uygulamanın özelliklerini ve para kazanma koşullarını detaylı öğrenmek gerekir.

  • Öncelikle Instagram’ın kullanıcılara para vermesi için kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekir.
  • Ayrıca son 2 ay içerisinde Reels’e yüklenen videoların en az 30.000 dakika izlenmesi gerekir.
  • Öte yandan 10000 takipçiden fazla kullanıcıya ulaşmak gerekir.

Tüm bu şartları yerine getirdikten sonra Instagram Reels üzerinden para kazanmak, çeşitli markaların tanıtımını yapmak veya videoların izlenme sayısını arttırarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!