banner2

Instagram'dan sevindiren özellik! Yakın arkadaşlardan çıkabilirsiniz | IG yakın arkadaşlar nasıl çıkılır?

Instagram, kullanıcılarını daha fazla kontrol ve özgürlük sunmak amacıyla heyecan verici yeniliklerle karşımızda. Artık Instagram kullanıcıları, "Yakın Arkadaşlar" listesinden kolayca çıkabilecekler.

Bilim / Teknoloji 08.09.2023, 11:55 08.09.2023, 12:09
Abone ol
Instagram'dan sevindiren özellik! Yakın arkadaşlardan çıkabilirsiniz | IG yakın arkadaşlar nasıl çıkılır?

Sosyal medya devi Instagram "Yakın Arkadaşlar" özelliği ile özel içerik paylaşma imkanı sunuyordu. Ancak herkes bu özellikten yararlanmak istemeyebilir. İşte bu noktada Instagram, kullanıcılarına daha fazla kontrol sağlama kararı aldı. Artık kullanıcılar "Yakın Arkadaşlar" listesinde yer almak istemedikleri kişileri kolayca çıkarabilecekler. Bu güncelleme sayesinde kullanıcılar, sadece istedikleri kişilerle daha özel içerikler paylaşabilecekler.

GÖNDERİLERE DE YAKIN ARKADAŞLAR GELİYOR

Ayrıca, Instagram "Yakın Arkadaşlar" özelliğini yalnızca hikayelerle sınırlamıyor. Kullanıcılar, gönderi paylaşımlarında da bu özelliği kullanabilecekler. Bu da demek oluyor ki kullanıcılar, sadece belirledikleri kişilere özel gönderiler paylaşabilecekler, bu da paylaşılan içeriği daha özel ve anlamlı hale getiriyor.

Instagram, kullanıcılarına daha fazla seçenek sunarak, platformu daha kişiselleştirilmiş bir deneyim haline getirme yolunda ilerliyor. Bu güncellemeler, kullanıcıların kendi deneyimlerini daha fazla kontrol etmelerine olanak tanıyarak, Instagram'da daha özgün ve anlamlı etkileşimler yaşamalarına yardımcı oluyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!