banner2

Hogwarts Legacy indir! Hogwarts Legacy crack çıktı mı? Hogwarts Legacy Türkçe yama indir!

Son günlerde adından sıkça söz ettiren Hogwarts Legacy oyunu oyuncular tarafından çok sevildi. İncelemeleri olumlu olan Harry Potter evreninde geçen Hogwarts Legacy kırıldı. Hogwarts Legacy indir! Hogwarts Legacy crack çıktı mı? Hogwarts Legacy Türkçe yama indir!

Bilim / Teknoloji 22.02.2023, 17:39 22.02.2023, 17:50
Abone ol
Hogwarts Legacy indir! Hogwarts Legacy crack çıktı mı? Hogwarts Legacy Türkçe yama indir!

Harry Potter evreninde geçen son dönemin en popüler oyunu Hogwarts Legacy, oyun dünyasında çokça ses getirdi. Crack'i çıkmaz denilen oyun bugün kırıldı. Hogwarts Legacy Crack bugün ücretsiz olarak oyunculara yayınlandı. Oyunun Türkçe Yamasının olup olmadığı merak ediliyor. Oyunun kırılmaya dayanıklı DRM koruması vardı fakat buna rağmen kırılması büyük olay oldu. Hogwarts Legacy indir! Hogwarts Legacy crack çıktı mı?  Hogwarts Legacy Türkçe yama indir!

HOGWARTS LEGACY CRACK!

Hogwarts Legacy oyununu oynamak için buraya tıklayarak satın almalısınız. Bilgisayarınıza indireceğini Crack dosyası ile büyük zarar verebilirsiniz. Bir oyunu bedava oynamak isteyip bilgisayarınızın büyük bir zarara (virüs) uğraması mümkün.  Bu yüzden oyunu orjinal alarak hem oyun geliştiricisine destek olursunuzda hem de oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

HOGWARTS LEGACY TÜRKÇE YAMA İNDİR!

Hogwarts Legacy oyununda Türkçe dil desteği mevcut değil. Oyuna Türkçe yama indirebilmek için önce bağımsız kuruluşların gönüllü olarak Türkçe Yama yapması lazım. Oyuna ait Türkçe Yama çıkarsa haberimize ekleyeceğiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!