banner2

Harry Potter hayranlarına müjde: Hogwarts Legacy devam oyunu geliyor!

1800'lerin sonlarında Harry Potter evreninde geçen aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, eksikliklerine rağmen büyük bir beğeni toplamıştı. Şimdi yeni gelen bilgilere göre, Hogwarts Legacy'nin devam oyunu olan Hogwarts Legacy 2 geliştirilmekte.

Bilim / Teknoloji 05.09.2023, 12:41 05.09.2023, 16:14
Abone ol
Harry Potter hayranlarına müjde: Hogwarts Legacy devam oyunu geliyor!

Bu bilgi film endüstrisiyle ilgili içerikleri ortaya çıkarma konusunda tanınmış bir kaynak olan MyTimeToShineHello tarafından paylaşıldı. Şu an için oyunun hakkında herhangi bir ayrıntı bulunmuyor. Ancak orijinal Hogwarts Legacy'nin büyük popülerlik kazanmasının ardından bir devam oyununun geleceği bekleniyordu. İlk oyun 1.3 milyar dolar gelir elde ederek bu yılın en çok satan oyunu oldu.

OYUN İÇİN ACELE ETMEYECEKLER

Warner Bros Discovery CEO'su David Zaslav daha önce şirketin oyun konusundaki kararlılığını vurgulamış ve mükemmel bir oyun yapmak için acele etmeyeceklerini belirtmişti. Bu nedenle Hogwarts Legacy 2'nin en az 3 ila 4 yıl sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Hogwarts Legacy şu anda PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilir durumda. Ayrıca PC ve konsollar için geliştirilen bir Quidditch temalı oyun da yolda.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!