banner2

Google'ın açıkladığı Sihirli Silgi nedir? Sihirli silgi özellikleri neler? Magic Eraser nedir?

Google açıkladı! Pixel cihazlarda kullanıma sunduğu Magic Eraser (Sihirli Silgi) açıklandı. Peki, Sihirli silgi nedir? Sihirli silgi özellikleri neler? Magic eraser nedir? Detaylar haberimizde...

Bilim / Teknoloji 24.02.2023, 16:40
Abone ol
Google'ın açıkladığı Sihirli Silgi nedir? Sihirli silgi özellikleri neler? Magic Eraser nedir?

Sihirli Silgi nedir? Orjinal ismi Magic Easer olan Türkçe anlam karşılığı Sihirli Silgi, Google'ın yaptığı açıklama sonrası internette araştırılıyor. Peki,  Sihirli Silgi nedir? Sihirli Silgi özellikleri neler? Magic eraser nedir?

SİHİRLİ SİLGİ NEDİR?

Magic Eraser yani Sihirli Silgi, adından anlaşılacağı üzere fotoğraflara kritik dokunuş yapması ile biliniyor. Fotoğrafınızda istemediğiniz gereksiz olarak gördüğünüz detayları, bu özellik sayesinde detaylı bir şekilde silebiliyorsunuz. Fotoğrafta yer alan objelerin rengini de değiştirmenize olanak tanıyan bu uygulama kullanıcıları tarafından çok seviliyor. 

GOOGLE AÇIKLADI

Google konuya dair flaş bir açıklamada bulunud. Buna göre, Magic Eraser'ın daha geniş bir kitle tarafından kullanılabilir olacağını belli oldu. Artık tüm Android cihaz sahipleri de bu uygulamayı kullanabilecek. iOS cihazlarda yalnızca Google One aboneleri bu özellikten faydalanabilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!