banner2

Google, Apple ile dalga geçti! Kullanıcılar bile şaştı kaldı

Teknoloji dünyasının iki devi, Apple ve Google arasındaki rekabet bir kez daha gözler önüne seriliyor. Google, "Spa Günü" başlıklı yeni reklam kampanyasıyla Apple'ı hedef alarak, iPhone 15'in USB-C bağlantı noktasına geçişini alaya aldı.

Bilim / Teknoloji 06.09.2023, 09:43 06.09.2023, 11:35
Abone ol
Google, Apple ile dalga geçti! Kullanıcılar bile şaştı kaldı

Google'ın "BestPhonesForever" kampanyasının bir parçası olarak yayınlanan bu reklamda, bir iPhone ve bir Pixel telefonu karşı karşıya getiriyor.

REKLAMDA İKİ MODEL SOHBET EDİYOR

İlginç bir şekilde bu iki telefon kameralarının önünü salatalık dilimleriyle kapatmış bir şekilde sohbet ediyorlar. Video, iPhone'un Pixel'e dönerek, "Pixel, spa günü mükemmel bir fikirdi." dediği anlaşılıyor. Ardından iPhone, şu çıkışı yapıyor: "Ne zaman arkamı dönsem sizin gibi telefonlar benim yapamadığım şeyleri yapıyor; fotoğrafların bulanıklığını gidermek, yapay zekayla çağrıları yanıtlamak gibi..." Reklamın ilerleyen dakikalarında mubabbet USB-C'ye geliyor ve "Sonunda USB-C şarjını alabiliyor musun?" diyor.

Bu reklam, Apple'ın uzun bir süredir beklenen bir değişikliği olan USB-C bağlantı noktasına geçişini alaya alırken, Google'ın yeni Pixel 8 serisine gönderme yapıyor. Apple'ın bu değişikliği yapma kararı, daha geniş bir teknoloji standartına uyma baskısının bir sonucu olarak görünüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!