banner2

GeForce Now Türkiye fiyatı zamlandı mı? GeForce Now ne kadar, kaç TL?

NVIDIA'nın ülkemizde de sunduğu GeForce Now adlı bulut oyun sisteminin fiyatına dair yeni bir gelişme yaşandı. Peki, GeForce Now Türkiye fiyatı zamlandı mı? GeForce Now ne kadar, kaç TL?

Bilim / Teknoloji 16.03.2023, 16:11
Abone ol
GeForce Now Türkiye fiyatı zamlandı mı? GeForce Now ne kadar, kaç TL?

NVIDIA'nın ülkemizde binlerce oyuncua sağladığı bulut oyun servisi GeForce Now, 15 Mart 2021 tarihinde ülkemizde resmi olarak hizmete girdi. 2 yıldır hizmet veren servis zaman içerisinde abonelik fiyatlarına zam yaptı.  Şimdi ise NVIDIA GeForce Now paketlerinin fiyatlarına zam yapılacağı konuşuluyor. Peki, GeForce Now Türkiye fiyatı zamlandı mı? GeForce Now ne kadar, kaç TL?

GEFORCE NOW TÜRKİYE FİYATI ZAMLANDI MI?

NVIDIA ve Turkcell işbirliği sonrası Türkiye’de kullanıcılara sunulan GeForce NOW bulut oyun hizmeti iki yıldır oyuncular tarafından sevilerek kullanılıyor. Fakat bu oyun hizmeti rakiplerine kıyasla daha farklı. Oyunları bulut sistemi ile sunan GeForce NOW, işletim sistemi kötü olan hatta ekran kartı dahi olmayan bilgisayarlar yüksek çözünürlüklü oyunları son kalitede sadece internetten hızıyla oynayabiliyor. Kısacası oyunu oynamanız için iyi bir internetinizin olması gerekiyor ekran kartı değil.

GAME+ Ekibi tarafından bugün abonelere gönderilen e-postada şu ifadeler yer aldı;

“Değerli üyemiz, GeForce NOW powered by GAME+ Premium üyelik planlarının ücreti değişti. Genel ücret değişikliği 18 Mart 2023 Cumartesi gününden itibaren tüm kullanıcılarımız için geçerli olacaktır. 18 Mart 2023 tarihinden itibaren yapacağınız yeni üyelik alımları ve var olan premium paketinizin dönemsel yenilemesi yeni fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.” denildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!