Yandex Metrica

Sitede Ara

Çok ses getirecek! Instagram ve Snapchat'e rakip: TikTok'tan yeni sosyal medya platformu!

Çok ses getirecek! Instagram ve Snapchat'e rakip: TikTok'tan yeni sosyal medya platformu!

iOS ve Android uygulama mağazalarında yayınlanan yeni uygulamayı kullanıcılar artık telefonlarında kullanabilecek. Instagram ve Snapchat'e rakip olarak geliştirilen yeni uygulama kullanıcılarına daha fazla özgürlük alanı sunacak. 

Bilim / Teknoloji

18.06.2024, 13:58

TikTok'un sahibi olan Çinli ByteDance şirketi, Whee adlı yeni uygulamasını sessiz sedasız yayınlayarak organik bir kullanıcı kitlesini hedefliyor. 

En hızlı ilerleyen ülke! TÜRKSAT 6A küresel basında geniş yankı buldu! En hızlı ilerleyen ülke! TÜRKSAT 6A küresel basında geniş yankı... Haberi Görüntüle

"GERÇEK KİŞİLİĞİNİZİ ORTAYA KOYUN"

Yayınlanan uygulamanın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; 

“Whee, hayatın spontane anları üzerinden yakın arkadaşlarınızla bağlı kalmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmış yeni bir sosyal uygulamadır. Yalnızca arkadaşlarınızın görebileceği, hayatın içinden fotoğraflar çekip paylaşarak gerçek kişiliğinizi ortaya koyun. Whee, yakın arkadaşların hayatlarından anları paylaşabileceği en iyi yerdir.” yazıldı. 

Günde sadece bir kez kullanılabilecek! Instagram'a şaşırtan yeni özellik geliyor! Günde sadece bir kez kullanılabilecek! Instagram'a şaşırtan yeni özellik geliyor! Haberi Görüntüle

ABD'DE KULLANIMA SUNULDU 

Uygulama şu anda bir düzine pazarda mevcut ancak ABD'de kullanıma sunuldu. Uygulama şu anda Play Store ve App Store'da indirlebiliyor. 

Gölge lider sahneye çıktı! Balon savaşları kızıştı: Bedel ödemeye hazır olun Gölge lider sahneye çıktı! Balon savaşları kızıştı: Bedel ödemeye hazır... Haberi Görüntüle

PAYLAŞIMLARINIZI SADECE YAKIN ARKADAŞLARINIZ GÖREBİLİR 

Uygulamanın ekran görüntülerinde Instagram benzeri bir sistemle benzer bir şekilde çalıştığı ve içeriği yalnızca arkadaşlarınızla paylaşmanıza ve yalnızca arkadaşlarınızın gönderilerinizi beğenmesine ve yorum yapmasına olanak sağlıyor. 

Whee'nin sessiz sedasız yayınlanması, şirketin TikTok Notes'u piyasaya sürmesinden kısa bir süre sonra yayınlaması dikkat çekici. Kullanıcıların yeni uygulamayı tercih edip etmeyeceği merak konusu. 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Bilim / Teknoloji


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading