banner2

Bakan Varank duyurdu! Togg'a 24 saat dolmadan rekor sipariş

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 24 saat dolmadan Togg'a 17 bin 275 kişinin ön sipariş verdiğini açıkladı.

Bilim / Teknoloji 17.03.2023, 16:48 18.03.2023, 09:14
Abone ol
Bakan Varank duyurdu! Togg'a 24 saat dolmadan rekor sipariş

Türkiye’nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı Togg T10X için ön sipariş süreci başladı. 2023 yılı boyunca kullanıcılarla buluşacak 12 bin T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekiliş süreci, 27 Mart’a kadar devam edecek.

ÖN ÖDEMEYİ YAP ÇEKİLİŞE KATILMAYA HAK KAZAN

Bu süreçte Trumore uygulamasından veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, havale ya da kredi kartı aracılığıyla Trumore e-Cüzdan’a 60 bin TL’yi aktardıktan sonra ön sipariş vermek istedikleri T10X’i konfigüre edip ön ödemeyi yaparak çekilişe katılmaya hak kazanacak.

ÇEKİLİŞ NOTER HUZURUNDA YAPILACAK

Ön sipariş dönemi kapandıktan sonra dijital çekiliş, 28 Mart'ta noter huzurunda yapılacak. Çekilişe katılacak kullanıcıların ön sipariş numaralarıyla ad ve soyadlarının ilk harflerinin bulunduğu sıralı liste, çekiliş öncesinde Togg tarafından yayımlanacak. Çekiliş sonlandığında kazanan kullanıcılar da aynı yöntemle duyurulacak.

24 SAAT DOLMADAN REKOR SİPARİŞ

Öte yandan Türkiye'nin Yüzyılı porjeleri arasında yerli otomobil Togg'a yoğun ilgi var. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

''24 saat bile olmadan Türkiye'nin otomobili Togg'a 17 bin 275 sipariş.''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!